Przejdź do
Fraikin

Fraikin

Fraikin

Fraikin

Tworzenie materiałów promocyjnych, publikacji firmowych czy akcydensów, to dla nas chleb powszedni. Wiemy, jak ważna jest spójność marki i potrafimy o nią zadbać.

Prawdziwie elegancki design łączy w sobie
najwyższą funkcjonalność w prostej,
nieskomplikowanej formie.
Dawid Lewis

Cele ogólne: na przestrzeni kilku lat współpracy z firmą Fraikin stworzyliśmy cykl projektów dotyczących promocji marki, jej funkcjonowania w świadomości Klientów jak i pracowników. Niniejsza prezentacja jest oparta na materiałach drukowanych. Zależało nam na zachowaniu spójności w identyfikacji marki, zgodzie z istniejącym brand manualem i odpowiedzią na potrzeby naszego Klienta. W podobnym wymiarze powstawały treści kierowane na inne kanały komunikacji, zapraszamy do zapoznania się z nimi w naszym portfolio: strona www, web design. Rezultaty: Szereg materiałów drukowanych z przejrzystą, czytelna kolorystyką i typografią.

Jednym z większych wyznawań było przygotowanie 30-stronicowego składu folderu, służącego z kompendium wiedzy o firmie i jej ofercie. Wypracowany layout pozwolił na czytelne zaprezentowanie treści.

Design to elastyczność, to kreowanie założeń sprawdzających się w różnych sytuacjach. Udowodniliśmy to, tworząc w obrębie tej samej stylistyki materiały takie jak: ulotki, roll-up’y, teczki, newslettery czy stoiska targowe.

Design to sztuka kompromisu pomiędzy przestrzenią a treścią.

Zadzwoń do nas
531 993 900