Przejdź do

the
game
changer

Mamy to coś…Łączymy partnerstwo w działaniu z inicjatywą w wykonaniu!

 

O nas

Zadowoleni klienci

dołącz do nich

Asseco Poland
AZ
Biedronka
Fraikin
Home.pl
Justyna Steczkowska
Microsoft
Polo
Roca
Unity Line

Zespół Brandoo

poznajmy się

O nas

Artur

CEO

Wielki fan nurtu cyber-punk (nie gry), otwarty na ludzi i nowe wyzwania. Patrzy na nowoczesne technologie przez pryzmat humanistyczny.

O nas

Kuba

Creative director

Człowiek renesansu, wysokiej klasy specjalista w wielu dziedzinach. Barwna postać, prywatnie muzyk rockowy i szczęśliwy tata.

O nas

Patrycja

Graphic designer

Fanka użyteczności w każdym aspekcie życia. Łączy podejście praktyczne z kreatywnością, przemycając w swoich pracach elementy artystyczne.

O nas

Michał

Project Manager | Marketer

Człowiek orkiestra, który wspiera naszych klientów na każdym etapie współpracy. Łączy kreatywne pomysły z racjonalizacją kosztów kampanii marketingowych.

O nas

Karolina

Internet Marketing Specialist

Promotorka nowoczesnych technologii. Zwolenniczka cyfrowego balansu, który promuje w swoim otoczeniu.

O nas

Magda

Social Media Specialist

Żyje w 2 światach - realnym i cyfrowym. Aktywna w sieci 24/7. Z wykształcenia architekt, z zamiłowania fotograf.

O nas

Jacek

Grafik & Front-end webdeveloper

Połączenie dobrego grafika i wnikliwego programisty. Prywatnie nie usiedzi na miejscu, woli biegać - maratończyk.

O nas

Edyta

Back-office Manager | Copy Writer

Łączy skrupulatność wymaganą przy prowadzeniu biura z kreatywnością, która jest kluczowa w copy writingu. Autorka treści wielu stron internetowych, folderów handlowych oraz nazw marek (także tych bardzo znanych).

O nas

Wojtek

Back-end webdeveloper

Chciał zostać aktorem, muzykiem, pilotem...Jest programistą - i to dobrym. Potrafi jednak robić sceny, grać na nerwach i przygotowuje się do licencji na szybowiec;)

O nas

Michał

WordPress Ninja

Człowiek od zadań specjalnych. Programista, administrator, szkoleniowiec. Udowadnia, że Elementor jest dla ludzi i potrafi działać optymalnie.

O nas

Paweł

Tester | Programista

Jedyna osoba, która wytyka współpracownikom błędy, a Ci go za to lubią, klienci szanują, a szef płaci. Może nie wygląda, ale to romantyk;)

O nas

Adam

Front-end webdeveloper

Mimo, że pracuje w front-endzie i lubi pizzę, odstaje od stereotypu programisty. Aktywny, wesoły, lubi się "wtrącać" w pracę innych działów, co wbrew pozorom daje firmie wiele korzyści.

Nasze referencje

dziękujemy za współpracę!

Robert Konieczny

Prezes zarządu Abanika Sp. z o.o.

Współpraca z Brandoo przyniosła nam zdecydowane korzyści, zwiększając naszą widoczność w mediach społecznościowych i wyniki konwersji. Jestem pewien, że ich profesjonalizm i zaangażowanie w dalszym ciągu pomogą nam osiągnąć jeszcze większy sukces na rynku.

Mariusz Kowalczyk

Chief Growth Officer We Commerce

Współpracowaliśmy z Brandoo w zakresie brandingu oraz przy tworzeniu kreacji graficznych. Cenie ich za profesjonalizm, dobry i szybki kontakt oraz zrozumienie wspólnych celów. Pokazali nam, że znają się na swojej robocie i dotrzymują terminów, w przypadku jednego z projektów było to dla nas bardzo ważne.

Nina Mimica

Marketing director in Studenac

Studenac marketing team cooperated with brandoo on the development of Studenac and Lito brandbook. As part of both brandbooks, various important elements of our company have been set up such as brand identity, primary and secondary colors, fonts, layout definitions of different marketing elements. We are satisfied that these brandbooks have been implemented and „live” at 530 store locations and thank brandoo team for our fruitful cooperation.

Piotr Małecki

Prezes zarządu w BTM Group

Wspólnie z agencją Brandoo stworzyliśmy od zera markę kasyna internetowego RoyRichie. Agencja stworzyła na potrzeby projektu pełną identyfikację, znalazła dla nas ambasadora marki Pana Kamila Lemieszewskiego i zrealizowała z jego udziałem profesjonalne sesje fotograficzne. Brandoo opracowało także wszystkie materiały na potrzeby kampanii promocyjnych on-line i off-line, w tym serwisy WWW, materiały targowe i gadżety promocyjne. Poza ...

Lucyna Otworowska

Kierownik Działu Marketingu i PR w Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A.

Powierzenie agencji Brandoo naszej kampanii reklamowej było dobrą decyzją. Przedstawiciele agencji od początku realizacji wykazali się dużym zaangażowaniem, przeprowadzili niezbędne analizy i zaproponowali optymalne rozwiązania marketingowe. Mimo napiętych harmonogramów zlecenie zostało wykonane na czas, a wynik kampanii przyniósł pozytywne rezultaty. Pełna dostępność obsługi klienta przy pracach przygotowawczych jak i w trakcie ...

Artur Nowicki

Członek Rady Nadzorczej w Grupa DBK

Współpracuję z agencją Brandoo od kilku lat. Przez ten czas pokazali, że są rzetelnym i godnym polecenia partnerem. Zespół firmy posiada szeroki wachlarz kompetencji potrzebnych do obsługi dużych, wymagających firm takich na Grupa DBK. Osobiście uważam, że ich dużą zaletą jest interdyscyplinarny zespół, który potrafi szybko i elastycznie reagować na potrzeby klienta. Potrafią kreatywnie podejść do projektów, nie zapominając ...

Jakub Manicki

Wiceprezes zarządu w Red Snake

Świetni ludzie od świetnej roboty. Działamy z Brandoo odkąd tylko powstała nasza firma, czyli już od prawie pięciu lat. Już wtedy poznali się na naszym potencjale, bo zaczynaliśmy jako kilkuosobowy biznes, a teraz jesteśmy dużym ogólnopolskim przedsiębiorstwem. Profesjonaliści w każdym calu 🙂 Nie wiem czy ich polecać, bo wtedy będą mieli mniej czasu na nasze projekty 😀 😀 😀 Polecam! Szczerze!

Dominik Good

Piosenkarz

Strona stworzona przez firmę Brandoo bardzo nam się podoba – pierwsza klasa! Rewelacja. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem niesamowitej umiejętności odzwierciedlenia tego, o czym pisaliśmy o Dominiku. Podoba się wszystkim bez wyjątku, z młodym artystą na czele. Strona wyraża i wrażliwość, i męskość, i nowoczesność i subtelność. Wszystko bardzo spójne, poziom światowy. Po prostu super! Dziękuję i z pewnością będę polecał.

Bogdan Kaszycki

Dyrektor Generalny w Castellari

Brandoo w swoich projektach doskonale pokazało świat słodkości, który od wielu lat jest bliski naszej marce. Aby się o tym przekonać wystarczy odwiedzić naszą stronę WWW lub przejrzeć menu dostępne w kawiarniach Castellari. Współpraca z agencją Brandoo to prawdziwa przyjemność. Kreatywni, odważni. Fajni ludzie.

Marta Jaroń

Sales manager w SGI S.A.

Nasza firma szukała agencji, która tak samo jak my będzie wiedziała jak ważna we wszystkim jest estetyka i dokładność. Podczas wspólnych ustaleń co do projektów nie musieliśmy nawet za wiele tłumaczyć, ponieważ rozumieliśmy się doskonale. Zespół Brandoo to dla nas synonimem doświadczenia, sumienności i otwartości na potrzeby klienta.

Agnieszka Menczykowska

Marketing manager w SZAJNA Laboratorium Optyczne

Duży serwis to duże wyzwanie. Współpraca z Brandoo spełniła nasze oczekiwania. Indywidualny projekt strony i rozbudowany, ale bardzo intuicyjny panel administracyjny to efekt świetnej pracy grafików i programistów agencji. Obsługa klienta zawsze szybko reagująca na nasze potrzeby. To wszystko cenimy w Brandoo i polecamy innym.

Edmund Heise

Dyrektor Generalny w Abek sp. z o.o.

Praca z Brandoo to czysta przyjemność. Terminowi, pomocni, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych do przygotowania czy załatwienia. Możemy liczyć na ich wsparcie zarówno w drobnych sprawach jak i przy dużych projektach.

dr Andrzej Murawski

Prezes Zarządu w Uzdrowiska Kamień Pomorski S.A.

Postawiliśmy przed firmą Brandoo znaczące wyzwanie. Byli odpowiedzialni za stworzenie całej identyfikacji wizualnej Uzdrowiska Kamień Pomorski, przygotowanie materiałów reklamowych oraz wdrożenie nowej strony internetowej. Zależało nam na tym, żeby identyfikacja była nowoczesna, ale nawiązywała do długoletniej tradycji naszego uzdrowiska. Firma Brandoo w pełni sprostała naszym oczekiwaniom. Ich produkt stał się zwieńczeniem skomplikowanej ...

Tomasz Magda

Commercial Services Manager w Solar Polska Sp. z o.o.

Firma Brandoo została nam polecona przez jednego z naszych wspólnych przyjaciół, właściciela dużej firmy. Ciekawe projekty, możliwość konsultacji naszych pomysłów, profesjonalne podejście do obsługi klienta zrobiły na nas ogromne wrażenie. Wiedza i doświadczenie zespołu agencji są naprawdę na wysokim poziomie.

Aleksandra Gołębiowska

Marketing Manager w J&J MusicArt LTD

Artysta zawsze zrozumie artystę 😉 Brandoo zaprojektowało spełniającą wszystkie nasze oczekiwania estetyczne i funkcjonalne stronę internetową, która idealnie pokazuje działalność naszych Gwiazd i jest doskonale odbierana przez fanów. Byliśmy bardzo zadowoleni z efektu pracy agencji. Postanowiliśmy pójść dalej i zleciliśmy Brandoo również stworzenie i wdrożenie sklepu internetowego z gadżetami. Współpraca przy tym projekcie ...

Sandra Szkwarek

Marketing Manager w Fraikin.com

Jako firma o ogólnoświatowym zasięgu szukaliśmy agencji, która będzie w stanie zapewnić nam zarówno obsługę jaki i projekty na bardzo wysokim poziomie z dużym przywiązaniem do każdego szczegółu i która będzie w stanie bardzo szybko reagować na nasze potrzeby. Zaufaliśmy Brandoo i nigdy nie żałowaliśmy tego wyboru. Razem z agencją stworzyliśmy portal internetowy Fraikin dla ponad 15 oddziałów na całym świecie. Projekt trwał ...

Zobacz wszystkie

Wciąż szukamy specjalistów

Jesteś web designerem, front-end developerem a może pm'em? Wypełnij formularz.

    Zadzwoń do nas
    531 993 900

    Potrzebujesz pomysłów?

    Zacznijmy działać.