Przejdź do
Referenzen
Referenzen

Mariusz Kowalczyk

Chief Growth Officer We Commerce

Współpracowaliśmy z Brandoo w zakresie brandingu oraz przy tworzeniu kreacji graficznych. Cenie ich za profesjonalizm, dobry i szybki kontakt oraz zrozumienie wspólnych celów. Pokazali nam, że znają się na swojej robocie i dotrzymują terminów, w przypadku jednego z projektów było to dla nas bardzo ważne.

Nina Mimica

Marketing director in Studenac

Studenac marketing team cooperated with brandoo on the development of Studenac and Lito brandbook. As part of both brandbooks, various important elements of our company have been set up such as brand identity, primary and secondary colors, fonts, layout definitions of different marketing elements.

We are satisfied that these brandbooks have been implemented and „live” at 530 store locations and thank brandoo team for our fruitful cooperation.

Piotr Małecki

Prezes zarządu w BTM Group

Wspólnie z agencją Brandoo stworzyliśmy od zera markę kasyna internetowego RoyRichie. Agencja stworzyła na potrzeby projektu pełną identyfikację, znalazła dla nas ambasadora marki Pana Kamila Lemieszewskiego i zrealizowała z jego udziałem profesjonalne sesje fotograficzne. Brandoo opracowało także wszystkie materiały na potrzeby kampanii promocyjnych on-line i off-line, w tym serwisy WWW, materiały targowe i gadżety promocyjne. Poza jakością projektów, bardzo cenna była dla nas sprawna komunikacja, ponieważ zespół naszej firmy jest rozproszony po całym świecie. Na obu polach agencja spisała się na medal. Bardzo doceniamy też to, że mimo ciężkiej pracy jaką wszyscy musieli wykonać, czerpaliśmy z niej szczerą radość. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu, który razem wypracowaliśmy. Dlatego naszą współpracę z Brandoo kontynuujemy przy innych projektach.

Lucyna Otworowska

Kierownik Działu Marketingu i PR w Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A.

Powierzenie agencji Brandoo naszej kampanii reklamowej było dobrą decyzją. Przedstawiciele agencji od początku realizacji wykazali się dużym zaangażowaniem, przeprowadzili niezbędne analizy i zaproponowali optymalne rozwiązania marketingowe. Mimo napiętych harmonogramów zlecenie zostało wykonane na czas, a wynik kampanii przyniósł pozytywne rezultaty. Pełna dostępność obsługi klienta przy pracach przygotowawczych jak i w trakcie kampanii świadczą o pełnym profesjonalizmie firmy.

Polecam Brandoo jako wiarygodnego partnera.

Artur Nowicki

Członek Rady Nadzorczej w Grupa DBK

Współpracuję z agencją Brandoo od kilku lat. Przez ten czas pokazali, że są rzetelnym i godnym polecenia partnerem. Zespół firmy posiada szeroki wachlarz kompetencji potrzebnych do obsługi dużych, wymagających firm takich na Grupa DBK. Osobiście uważam, że ich dużą zaletą jest interdyscyplinarny zespół, który potrafi szybko i elastycznie reagować na potrzeby klienta. Potrafią kreatywnie podejść do projektów, nie zapominając o chłodnych celach biznesowych.

Brandoo pokazało, że nie boi się szukać nowych ścieżek i korzystać z najnowszych technologii.

Jakub Manicki

Wiceprezes zarządu w Red Snake

Świetni ludzie od świetnej roboty. Działamy z Brandoo odkąd tylko powstała nasza firma, czyli już od prawie pięciu lat. Już wtedy poznali się na naszym potencjale, bo zaczynaliśmy jako kilkuosobowy biznes, a teraz jesteśmy dużym ogólnopolskim przedsiębiorstwem. Profesjonaliści w każdym calu 🙂

Nie wiem czy ich polecać, bo wtedy będą mieli mniej czasu na nasze projekty 😀 😀 😀 Polecam! Szczerze!

Dominik Good

Piosenkarz

Strona stworzona przez firmę Brandoo bardzo nam się podoba – pierwsza klasa! Rewelacja. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem niesamowitej umiejętności odzwierciedlenia tego, o czym pisaliśmy o Dominiku. Podoba się wszystkim bez wyjątku, z młodym artystą na czele. Strona wyraża i wrażliwość, i męskość, i nowoczesność i subtelność. Wszystko bardzo spójne, poziom światowy. Po prostu super! Dziękuję i z pewnością będę polecał.

Bogdan Kaszycki

Dyrektor Generalny w Castellari

Brandoo w swoich projektach doskonale pokazało świat słodkości, który od wielu lat jest bliski naszej marce. Aby się o tym przekonać wystarczy odwiedzić naszą stronę WWW lub przejrzeć menu dostępne w kawiarniach Castellari.

Współpraca z agencją Brandoo to prawdziwa przyjemność. Kreatywni, odważni. Fajni ludzie.

Marta Jaroń

Sales manager w SGI S.A.

Nasza firma szukała agencji, która tak samo jak my będzie wiedziała jak ważna we wszystkim jest estetyka i dokładność. Podczas wspólnych ustaleń co do projektów nie musieliśmy nawet za wiele tłumaczyć, ponieważ rozumieliśmy się doskonale.

Zespół Brandoo to dla nas synonimem doświadczenia, sumienności i otwartości na potrzeby klienta.

Agnieszka Menczykowska

Marketing manager w SZAJNA Laboratorium Optyczne

Duży serwis to duże wyzwanie. Współpraca z Brandoo spełniła nasze oczekiwania. Indywidualny projekt strony i rozbudowany, ale bardzo intuicyjny panel administracyjny to efekt świetnej pracy grafików i programistów agencji. Obsługa klienta zawsze szybko reagująca na nasze potrzeby. To wszystko cenimy w Brandoo i polecamy innym.

Edmund Heise

Dyrektor Generalny w Abek sp. z o.o.

Praca z Brandoo to czysta przyjemność. Terminowi, pomocni, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych do przygotowania czy załatwienia. Możemy liczyć na ich wsparcie zarówno w drobnych sprawach jak i przy dużych projektach.

dr Andrzej Murawski

Prezes Zarządu w Uzdrowiska Kamień Pomorski S.A.

Postawiliśmy przed firmą Brandoo znaczące wyzwanie. Byli odpowiedzialni za stworzenie
całej identyfikacji wizualnej Uzdrowiska Kamień Pomorski, przygotowanie materiałów
reklamowych oraz wdrożenie nowej strony internetowej. Zależało nam na tym, żeby
identyfikacja była nowoczesna, ale nawiązywała do długoletniej tradycji naszego uzdrowiska.
Firma Brandoo w pełni sprostała naszym oczekiwaniom. Ich produkt stał się zwieńczeniem
skomplikowanej restrukturyzacji spółki.

Tomasz Magda

Commercial Services Manager w Solar Polska Sp. z o.o.

Firma Brandoo została nam polecona przez jednego z naszych wspólnych przyjaciół, właściciela dużej firmy. Ciekawe projekty, możliwość konsultacji naszych pomysłów, profesjonalne podejście do obsługi klienta zrobiły na nas ogromne wrażenie.

Wiedza i doświadczenie zespołu agencji są naprawdę na wysokim poziomie.

Aleksandra Gołębiowska

Marketing Manager w J&J MusicArt LTD

Artysta zawsze zrozumie artystę 😉

Brandoo zaprojektowało spełniającą wszystkie nasze oczekiwania estetyczne i funkcjonalne stronę internetową, która idealnie pokazuje działalność naszych Gwiazd i jest doskonale odbierana przez fanów. Byliśmy bardzo zadowoleni z efektu pracy agencji. Postanowiliśmy pójść dalej i zleciliśmy Brandoo również stworzenie i wdrożenie sklepu internetowego z gadżetami. Współpraca przy tym projekcie przebiegła świetnie. Od początku prac do dzisiaj możemy w każdej chwili liczyć na wsparcie ze strony pracowników agencji. To się nazywa dbanie o klientów 😉

Brandoo – trzymajcie tak dalej! My na pewno wrócimy do Was z kolejnymi zleceniami.

Sandra Szkwarek

Marketing Manager w Fraikin.com

Jako firma o ogólnoświatowym zasięgu szukaliśmy agencji, która będzie w stanie zapewnić nam zarówno obsługę jaki i projekty na bardzo wysokim poziomie z dużym przywiązaniem do każdego szczegółu i która będzie w stanie bardzo szybko reagować na nasze potrzeby.

Zaufaliśmy Brandoo i nigdy nie żałowaliśmy tego wyboru. Razem z agencją stworzyliśmy portal internetowy Fraikin dla ponad 15 oddziałów na całym świecie. Projekt trwał prawie 3 lata i wymagał doskonałej organizacji oraz komunikacji. Nasza wspólna ciężka praca przyniosła wspaniały efekt. Od kilku lat zlecamy też Brandoo projekty graficzne wielu materiałów reklamowych. Ich graficy doskonale rozumieją styl naszej firmy i potrafią odpowiednio pokazać go na wszystkich nośnikach.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy agencji i polecamy ją z czystym sumieniem.

Zadzwoń do nas
531 993 900

Potrzebujesz pomysłów?

Zacznijmy działać.