Przejdź do
Brandoo i postanowienia na 2018 rok – więcej i mierzymy wysoko, czyli sky is the limit
Artur Kubiak
Artur Kubiak

CEO

Brandoo i postanowienia na 2018 rok – więcej i mierzymy wysoko, czyli sky is the limit

29 stycznia, 2018 | Blog

Witajcie w nowym roku! Nowy rok, nowe możliwości i nowe wyzwania, czyli to co lubimy w Brandoo najbardziej. Z tej okazji przygotowaliśmy listę naszych noworocznych postanowień, nie zapominając przy tym o wszystkim czego udało nam się dokonać jeszcze w “starym roku”. Przed Wami nasze postanowienia na 2018 rok!

Naszym wspólnym hasłem przewodnim stało się słowo WIĘCEJ! (wybrane jednogłośnie przez cały zespół BRANDOO).

1. WIĘCEJ projektów billboardów

Billboard, czyli reklama obok której nie da się przejść czy przejechać obojętnie. Nasi graficy uwielbiają je projektować.

Oto jedna z naszych zeszłorocznych, choć jeszcze niedawnych, bo grudniowych, świątecznych realizacji. Billboard dla klienta Red Snake. Rzeczowo i z pomysłem. 😉

2.  WIĘCEJ projektów stron internetowych

Must have wszystkich najlepszych firm. Dla nas strony internetowe to połączenie kreatywności i funkcjonalności. To przy pracy nad nimi łączy się nasz cały zespół, dlatego tak bardzo lubimy je projektować i wdrażać.

Co powiecie na stronę Cafe Castellari? Praca nad nią to była słodka przyjemność. 😉

3. WIĘCEJ projektów opakowań

Jak Cię widzą tak Cię…kupują. 😉 Rocznie projektujemy wiele różnych opakowań produktów dla jednego z naszych klientów – sieci sklepów Polomarket. Oto kilka z nich:

4. WIĘCEJ projektów wizytówek

Wizytówka to jeden z najważniejszych elementów w kontaktach biznesowych. My nie lubimy zwykłych projektów, dlatego dla jednego z klientów zaprojektowaliśmy wizytówkę z lakierem UV 3D w kształcie butelki. 🙂 Zobaczcie sami.

5. WIĘCEJ projektów ulotek

Jak trafić do największej liczby potencjalnych klientów? Oczywiście dzięki ulotkom. Na przykład takim jakie przygotowaliśmy dla naszego klienta huty szkła Veni. 

6. WIĘCEJ projektów katalogów

Katalog reklamowy daje mnóstwo możliwości zaprezentowania produktów znajdujących się w ofercie firmy w bardzo przejrzysty, ciekawy sposób i umieszczenia często ogromnej ich ilości w jednym miejscu. Przed Wami jeden z zaprojektowanych przez nas katalogów dla klienta Poolspa.

7. WIĘCEJ BRANDOO

A na koniec trochę nas w świecie. 🙂

Nasze naklejki i “chmurki” z tekstami, które przygotowaliśmy dla uczestników jako współorganizator hackathonu Ultra Innovation 2017 (głównym organizatorem była firma home.pl) oraz cała identyfikacja wydarzenia made by Brandoo. 

zwycięzcy Ultra Innovation 2017

To tylko część naszych noworocznych postanowień. Każdego dnia 2018 roku będą zapewne dochodziły kolejne. Dziękujemy naszym dotychczasowym klientom za te już zrealizowane projekty i cieszymy się, że możemy realizować z Wami kolejne. Zapraszamy do współpracy nowych klientów.

Razem możemy stworzyć nasze kolejne noworoczne postanowienie!

Wszystkiego kreatywnego w nowym roku!!!

zespół Brandoo

Powiązane artykuły

Zadzwoń do nas
531 993 900